spesifit-sosyal-logo-dark
Adres

Selçuk Mahallesi
Üyecek Evleri No:168 1H
16860 İznik Bursa

Spesifit bir KIRCA eTicaret markasıdır
ve aynı merkezden yönetilir.

SSS'e göz atarak zaman kazanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Spesifit.com’a üye olmak ücretsizdir.

Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Spesifit.com bir KIRCA eTicaret markasıdır ve şu an ziyaret edebileceğiniz bir mağazaya sahip değildir.

Böylece daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz ürünler depolarımızda özenle paketlenerek adresine gönderilmek üzere anlaşmalı kargo firmalarımıza teslim edilir.

Spesifit.com internetten satış yaparak, fiziki mağazaların sahip olduğu giderleri ürün fiyatlarına yansıtmaz.

Böylece ürünlerimizin fiyatları her zaman mağazalardan daha ekonomik olur ve çeşitli avantajları da beraberinde getirir.

Yıl boyunca üyelere özel sunulan indirimli fiyatlar, avantajlı setler ve kampanyalarla, farklı harcamalara yer açabilirsiniz.

Evet.

Ürün görsellerimiz stoklarımızda bulunan ürünlerin gerçek fotoğraflarıdır. Bazı durumlarda renklerde açık veya koyu şekilde ton farkı olabilmektedir. Bu durumda ürünü iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti standartlarımıza göre geliştirilmiş “Garanti, İade ve Değişim Haklarınız”a buradan göz atabilirsiniz.

Evet.

Ürünlerimizin tamamı orijinal ürünlerdir. Resmi yollardan ithal edilmiştir. Tüm sertifika ve izin bandrollerine sahiptir.

Bazı markalar ürünlerini orijinalliğini kontrol edebileceğiniz benzersiz kodlarla üretir ve bu kodla ürününüzün orijinalliğini satın aldıktan sonra denetleyebilirsiniz.

Besin ve besin takviyesi ürünlerinin tamamı T.C. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı‘nın onayına sahiptir.

Tüm satın alımlar, üyelik kaydı sırasında verilen kişi veya firmaya fatura edilir. Fatura ve gönderim adresi sipariş öncesinde sepet görüntülenirken değiştirilebilir.

Fatura veya gönderim adresini “Hesabım/Adres” sayfasından kalıcı olarak değiştirebilirsiniz.

Evet.

İstediğiniz ürünü yedi (7) gün içerisinde koşulsuz iade edebilir veya değişim için gönderebilirsiniz. İade ve değişime göndermek istediğiniz ürünler için tarafımızla iletişime geçip onay kodu almak ve en geç on dört (14) gün içinde kargolamak zorundasınız. Kargonuz, sadece anlaşmalı kargo firmasıyla gönderildiğinde ücretsizdir. Farklı firmalardan karşı taraf ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.

Kargolanmış bir ürünün teslim alınmaması durumunda yukarıda belirtilenden farklı prosedürler işlemektedir.

Ayrıntılı bilgilerin yer aldığı, %100 Müşteri Memnuniyeti standartlarımıza göre geliştirilmiş “Garanti, İade ve Değişim Haklarınız”a buradan göz atabilirsiniz.

Hafta içi saat 16.00’ya kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargolanır.

16.00’dan sonra ve hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır.

Ücretsiz teslimatlar için belirlenmiş standart süre 3-7 iş günüdür.

Ücretli teslimatlar içinde yer alan ekspres teslimat seçeneğiyle gönderilmiş ürünler en geç 2 iş günü içerisinde teslim edilir. Bu süreyi aşan ürünlerin teslimat ücreti %100 Müşteri Memnuniyeti kapsamında hesabınıza para puan olarak iade edilir.

Ücretli teslimatlar belirli minimum sipariş bedelinin altında olduğu için ödenmiş ise ücretsiz teslimatta olduğu gibi 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

Tüm ürünlerimiz 6503 nolu Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’u kapsamaktadır.

Aldığınız her ürün fatura tarihinden itibaren iki (2) yıl garanti kapsamındadır.

Garantiden faydalanabilmeniz için öncelikle ürün faturasına sahip olmanız gerekir.

Gerekli görüldüğünde birebir değişim uygulanabilir. Bu uygulamada geçerli olmak üzere, ürünün stoklarda tükenmiş olması durumunda ürün tutarı bir (1) yıl süreyle geçerli para puan olarak kullanıcı hesabına aktarılır.

Parçaları (varsa) kaybolmuş, kullanım şartları ihlal edilmiş, amacına aykırı kullanılmış veya hijyen şartlarını kaybetmiş ürünlerin garantisi hakkı Spesifit.com’a aittir.

%100 Müşteri Memnuniyeti standartlarımıza göre geliştirilmiş “Garanti, İade ve Değişim Haklarınız”a buradan göz atabilirsiniz.

Öncelikle özür dileriz.

Tüm ürünlerimiz paketlenmeden kontrol edilmekte ve barkod numarasına göre onaylanmaktadır. Yine de hata yapmış olabiliriz.

Ürününüz siparişinizden farklı veya ayıplı ise lütfen zaman kaybetmeden iletişime geçin, iade veya değişim prosedürünü başlatalım.

%100 Müşteri Memnuniyeti standartlarımıza göre geliştirilmiş “Garanti, İade ve Değişim Haklarınız”a buradan göz atabilirsiniz.

Ödeme yönteminizle alakalı bir sorun yaşıyor olmanız mümkün.

Kartla ödeme ile ilgili sorun yaşıyorsanız, kartınız internet alışverişlerine açık olduğundan emin olun. İnternet bankacılığından kartınızın internet alışverişlerine açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bazı durumlarda sanal kartlar güvenlik protokollerine uygun olmadığı için reddedilebilmektedir.

Havale ile yaptığınız ödemelerin banka çalışma saatleri içerisinde transfer edilebileceğini unutmayın. Sipariş sırasında da belirtildiği gibi faturanızda belirttiğniz “Ad-Soyad” ile “Sipariş No” açıklama kısmında belirtilmiş olmalıdır. Ödemeniz onaylanmamış ise ürün beklemede tutulur. Bir hata olduğunu düşünüyorsanız, ödeme dekontunuzu da içeren bir iletişim formu doldurabilirsiniz.

Tüm diğer ödeme problemleri için teknik ekibimiz yardımcı olacaktır. Lütfen iletişim formunda sorunu tam olarak açıklayınız. İletiniz öncelikli olarak cevaplanacaktır.

SSS bazen yeterli olmayabilir.

Bize Soru Sorun